KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,

BEDAVA MÜZİKLER MP3LER VİDEOLAR WEBMASTER KAYNAKLARI EĞLENCE CEP DÜNYASI......

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HAVA DURUMU KODU
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:32 pm tarafından ugur.altunkaya

» KOMİK FIKRALAR KODU
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:28 pm tarafından ugur.altunkaya

» sitene günlük burçlar ekle
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:22 pm tarafından ugur.altunkaya

» Fatih Kayhan - İçinde Aşk var - 2009 indir
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:07 am tarafından Ramazan

» Aziza-A - Kulak Misafiri - 2009 indir
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:06 am tarafından Ramazan

» Gönül İnanır - Hayret 2009 indir
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:05 am tarafından Ramazan

» Mine Koşan - Dört Mevsim - indir 2009
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:04 am tarafından Ramazan

» Uğur Bayar - Orient Dreams Kavala | 2009 fuLL aLbüm | inDir
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

» Turgut Moğolkanlı - Ayrılık Olmaz | 2009 fuLL aLbüm | inDir
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Ramazan
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" I_vote_lcap"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" I_voting_bar"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" I_vote_rcap 
ugur.altunkaya
"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" I_vote_lcap"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" I_voting_bar"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" I_vote_rcap 
cimbom68
ishak

"Başarıyı yükseklere taşımalıyız"

YazarMesaj
Ramazan
süper kademe
süper kademe
Ramazan

TAKIM : "Başarıyı yükseklere taşımalıyız" D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Empty
MesajKonu: "Başarıyı yükseklere taşımalıyız"   "Başarıyı yükseklere taşımalıyız" Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 8:06 am

"Başarıyı yükseklere taşımalıyız" 2008-08-16_edu446

Brezilyalı oyuncumuz Edu Dracena antrenman sonrası basın mensuplarının yanına gelerek soruları cevapladı. Edu " Geçen sene yaşadığımız başarıları daha yükseklere çıkarmak istiyoruz" dedi.
Brezilyalı oyuncumuz yeni sezonla ilgili olarak "Bizim için büyük hedefleri olan yeni bir sezon başlıyor. Geçen sezondan biliyoruz ki borcumuz olan şampiyonluğu camiamıza getiremedik ve bu sebeple bu sezonun başlamasıyla üzerimize düşen sorumluluğu da biliyoruz. Umarım bizim için hayırlı bir sezon olur. Geçen sene Şampiyonlar ligi'nde çıtayı yükselltik kendimize olan güvenimiz tam olduğunu gösterdik.. Geçen sene elde ettiğimiz başarıyı tekrar yaşamak ve bu sene çıtayı yükseltip başarımızı daha yükseklere çıkarmak istiyoruz. Bu sezon başında hocamız değişti ve teknik heyetimizde değişti ayrıca takımımıza yeni transferler yapıldı. Emre, Güiza, Burak gibi kaliteli oyuncular kadromuza katıldı.. Bu kaliteli transferlerin olmasıyla takım olarak daha da kaliteli bir kadro olduğumuzu düşünüyorum." dedi.

Erken gelen goller hakkında

Bir gazetecinin Partizan maçında kısa sürede gelen gollerle ilgili olarak sorduğu soruya Edu Dracena " Takım olarak tabii ki gol atarken, gol yemeniz çok normal. Ama önemli olan bu yediğimiz gollerden ders çıkarmamız gerekiyor. İkinci yarının başında hocamız yapacağı oyun değişikliği ve uyarıları zaten devre arasında tüm arkadaşlarımıza anlatmıştı. Hatalı goller olacaktır. Önemli olan hatalardan ders çıkarmaktır. Elbetteki hiç bir takım yoktur ki gol yemeden sezondaki tüm maçlarını hazırlık maçları dahil tamamlasın. Şunu söylemek gerekirse şampiyonluğu kaybettiğimiz günden beri hatayı nerede yaptığımızı anlayabilmiş değilim. Hala da bilmiyorum. Fakat bildiğim bir şey var ki sezon içerisinde çok çalıştık ve hedeflerimizi çok istedik. Son düzlüğe gelene kadar aldığımız sonuçlarda bunu gösteriyor. Hedeflerimizin farkındaydık. Fakat son düzlükte işler bizim açımızdan düzgün gitmedi. Tabii bu soruların sorulmasının bir nedeni var ve şampiyonluğu elde edemedik. Sebepler aranıyor ancak ben şampiyonluğu neden kaybettiğimizi bulamadım."

Bir gazetecinin Zico ile Aragones arasındaki farkın neler olduğu konusunda sorduğu soruya ise Edu; "Hoca karşılaştırmaları benim görevim değil. Ben futbolcuyum ve benim görevim sahada hocamın dediklerini yapmaktır. Karşılaştırmaları yapmak ise sizin görevinizdir." dedi.

Mehmet Aurelio'nun gidişiyle ilgili olarak da Edu Dracena "Marco'nun eksikliğini gerek futbolcu olarak gerekse onun insanlığı olarak takım olarak hissediyoruz. Fakat hayat devam ediyor yolların ayrılması gerekiyorsa ayrılmıştır. Zaten burada taraftarın gözünde idol olması ve Milli takıma yükselmesi zaten onun ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunun göstergesidir. Başarılı bir profesyonel olduğunu gittiği yerde tekrar göstereceğine eminim.."dedi.

http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2008-08-16_edu3.jpg
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2008-08-16_edu4.jpg
http://korsanci.eniyiforum.net

"Başarıyı yükseklere taşımalıyız"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-