KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,

BEDAVA MÜZİKLER MP3LER VİDEOLAR WEBMASTER KAYNAKLARI EĞLENCE CEP DÜNYASI......

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HAVA DURUMU KODU
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:32 pm tarafından ugur.altunkaya

» KOMİK FIKRALAR KODU
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:28 pm tarafından ugur.altunkaya

» sitene günlük burçlar ekle
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:22 pm tarafından ugur.altunkaya

» Fatih Kayhan - İçinde Aşk var - 2009 indir
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:07 am tarafından Ramazan

» Aziza-A - Kulak Misafiri - 2009 indir
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:06 am tarafından Ramazan

» Gönül İnanır - Hayret 2009 indir
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:05 am tarafından Ramazan

» Mine Koşan - Dört Mevsim - indir 2009
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:04 am tarafından Ramazan

» Uğur Bayar - Orient Dreams Kavala | 2009 fuLL aLbüm | inDir
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

» Turgut Moğolkanlı - Ayrılık Olmaz | 2009 fuLL aLbüm | inDir
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Ramazan
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ I_vote_lcap~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ I_voting_bar~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ I_vote_rcap 
ugur.altunkaya
~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ I_vote_lcap~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ I_voting_bar~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ I_vote_rcap 
cimbom68
ishak

~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~

YazarMesaj
ugur.altunkaya
Admin
ugur.altunkaya

TAKIM : ~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Empty
MesajKonu: ~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~   ~:~HAYAT’A SON BİR MEKTUP~:~ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:47 am

Hayat;ne acımasız,ne zalimsin!Doğduğumdan beri yaşamadığım acıları yaşatıyorsun bana.
Kim bilir benim çektiklerimi çeken kaç genç vardır.Ama bu acıları daha fazla çekip kendimi ezdiremem.Şimdi sana,hayata gözlerimi kapatıyorum.Bakalım bensiz yaşamak nasıl oluyor.Bir de bunu deneyelim.Sebepsiz,suçsuz yere ceza çeken;iftiraya uğrayan,emellerine ulaşamayan,kalbi kırık,boynu büyük bunca insan,niye bu yola başvuruyor dersin?Senin zalim oyunların yüzünden!
Kim isterdi ki canına kıyıp eşini,dostunu bırakıp gitsin.Ama yaşayıp da her gün senin darbelerine maruz kalıp bu acıları çekmektense,gözümü bile kırpmadan kendimi feda etmeyi tercih ederim.Belki yine canım yanacak,acı çekeceğim.Ama şunu bil ki,bu çektiğim son acı her şeyin intikamı olacak.Arkama dönüp baktığımda ise beni hayata bağlayan hiçbir şeyin,bir ailemin bile olmadığını görüyorum.bana da en çok koyan buya!Hepsini sen aldın.beni de alıyorsun.Bunlar geçirdiğim son dakikalar,saniyeler.Yokum artık işte yokum.Sen kazandın!Mutlu musun?Bakalım daha kaç gencin canına kıyıp seni terk etmesine sebep olacaksın merak ediyorum,doğusu.Ben yaşamıma veda ederken,dilerim ,bu satırlarımla hatırlanırım!..Elveda satırlarım.Elveda!..
Derya AYYILDIZ
http://korsanci.eniyiforum.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vadafone Mektup(mutlaka okuyun)