KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORSANCİ©®™,,,♪,,,♫,,,☻,,,

BEDAVA MÜZİKLER MP3LER VİDEOLAR WEBMASTER KAYNAKLARI EĞLENCE CEP DÜNYASI......

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HAVA DURUMU KODU
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:32 pm tarafından ugur.altunkaya

» KOMİK FIKRALAR KODU
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:28 pm tarafından ugur.altunkaya

» sitene günlük burçlar ekle
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 5:22 pm tarafından ugur.altunkaya

» Fatih Kayhan - İçinde Aşk var - 2009 indir
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:07 am tarafından Ramazan

» Aziza-A - Kulak Misafiri - 2009 indir
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:06 am tarafından Ramazan

» Gönül İnanır - Hayret 2009 indir
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:05 am tarafından Ramazan

» Mine Koşan - Dört Mevsim - indir 2009
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:04 am tarafından Ramazan

» Uğur Bayar - Orient Dreams Kavala | 2009 fuLL aLbüm | inDir
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

» Turgut Moğolkanlı - Ayrılık Olmaz | 2009 fuLL aLbüm | inDir
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:03 am tarafından Ramazan

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Ramazan
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... I_vote_lcaphayat bu kadar acımasız olmasaydı... I_voting_barhayat bu kadar acımasız olmasaydı... I_vote_rcap 
ugur.altunkaya
hayat bu kadar acımasız olmasaydı... I_vote_lcaphayat bu kadar acımasız olmasaydı... I_voting_barhayat bu kadar acımasız olmasaydı... I_vote_rcap 
cimbom68
ishak

hayat bu kadar acımasız olmasaydı...

YazarMesaj
ugur.altunkaya
Admin
ugur.altunkaya

TAKIM : hayat bu kadar acımasız olmasaydı... 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Empty
MesajKonu: hayat bu kadar acımasız olmasaydı...   hayat bu kadar acımasız olmasaydı... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:35 am

Çok güzel bir kız varmış hayatı kendi ilkeleriyle benimseyen.Yaşamında hep mutlu olmak istermiş ve bu yüzden hayatın her bir saniyesinden zevk alırmış.
Hayatta bir annesi bir babası bir de kardeşi varmış.Onlar için canını bile verirmiş.Taki o akşama kadar...İşte o akşam onun için hayatındaki bütün ipler kopmuş.Ve hayatta bir daha kimseyle konuşmamış.
Şimdi o akşam ne olduğunu merak ediyorsunuzdur.Gelelim o akşama...
O akşam her zamanki gibi annesi ve babası kavga ediyormuş.Bunu farkeden kız kardeşini alıp odasına gitmiş ve mp3 ünü alıp müzik dinlemiş. Her akşam bu kavgalar yaşandığı için çok da umursamıyormuş.
Ama bu kavga diğerlerinden çok farklıymış.Kavga büyümüş.Babası kızının odasına gelmiş ve şöyle demiş:
-Kızım artık bu hayatta yaşamak istemiyorum.Benden bu kadar.
Kızı ise şöyle demiş:
-Baba saçmalama ne diyorsun sen.
Demeye kalmadan babasının odasındaki silahı görmüş ve şok olmuş.Hemen annesinin yanına gitmiş.Durumu anlatmaya çalışmış.Çünkü hala şokun tesirindeymiş.Annesi hemen odaya gitmiş ve engel olmuş.Daha sonra kızın annesi ve babası ayrılmış.Kız ve kardeşi annesinin yanında kalmak istemiş.
Kız babasını o akşamdan sonra hiç affetmemiş ve halada affetmiyor.Şimdi kız üniversitede okuyor kardeşide lisede.Hayatını bir şekilde sürdürmekte.Kız bu olaylar olduktan sonra bir süre psikolaglardan yardım aldı ve şimdi normal bir hayat sürüyor.Aslında onun bu kadar karamsar yapan sadece o akşamki
yaşadıkları değildi.Daha sonra annesi babasın en yakın arkadaşıyla evlenince işte onun hayatındaki bütün ipler kopmuştu.

gelelim bu hikayenin en önemli kısmına burdaki kız bendim bu benim yaşadıklarımdı.hayatta
bunlar olgunlaştırdı beni ve böylede devam edecek...sadece bunu sizlerle paylaşmak istedim
http://korsanci.eniyiforum.net

hayat bu kadar acımasız olmasaydı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-